Alustab telesaate “Noor meister” neljas hooaeg

Kutsehariduse võistlussaade „Noor meister“ neljas hooaeg jõuab vaataja ette 12. jaanuaril kell 20:00 Kanal 2-s. Saadet juhib Andrei Zevakin ning igale võistlusele annab särtsu kuulus külaline!

Televaataja ette jõuab seitse eriilmelist saadet, kus Eesti parimad kutseõppurid panevad ennast proovile kuuel kutseala: autoplekksepp, graafiline disainer, elektrik, iluteenindaja, keevitaja, hooldustöötaja.

„Noore meistri“ esmaseks sihtgrupiks on üldhariduskoolide õpilased, kuid loomulikult ka lapsevanemad, kes oma laste kooliteed kujundavad ja mõjutavad. Saate eesmärgiks on kutsehariduse, erialade ja õppetingimuste tutvustamine noorte seas. Soovime, et rohkem noori jätkaks õpiteed kutsehariduses ning leiaks endale meelepärase kutseala. „Noor meister“ on eetris 12., 19. jaanuar, 2., 9., 16., 23. veebruar ja 2. märts.

Saate tellis Haridus- ja Noorteamet ning tootjaks on produktsioonifirma RUUT.

Telesaade “Noor meister” on vaatajaid rõõmustanud juba kolm hooaega. ETV2st alguse saanud ja ETV põhikanalile liikunud võistlussaade kogus eelnevatel aastatel aina enam uusi huvilisi.

Noore Meistri eelmise hooaja saateid saad järele vaadata Jupiteris, ETV kodulehel või Youtubes!