Kutsekoolides on käimas talvine vastuvõtt

Kutsekoolides on algamas või käimas talvine vastuvõtt. Kui sügisel jäid valikud tegemata ja just nüüd soov midagi uut õppida, tasub tegutseda! Toome siinkohal välja vaid osalise valiku õppevõimalustest. Parimaks ülevaateks külasta endale sobiva kooli kodulehte ja uuri lisa.

Tartu Rakendusliku Kolledži 23. jaanuaril algaval õppeperioodil saab õpinguid alustada 14 erineval erialal tehnika-, ehituse-, ilu-, toidu-, IT- ja turismivaldkonnas. Enamikul erialadel on õppetöö korraldatud sessioonidena, mis tähendab, et koolis tuleb käia vastavalt graafikule. Vastuvõttu kuni 15. jaanuarini. Rohkem infot kooli kodulehelt.

Alanud on ka talvine vastuvõtt Tallinna Teeninduskooli jätkuõppesse. Õppima oodatakse kosmeetiku ja magustoidukoka erialadele.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ootab avaldusi kuni 25. jaanuarini. Vastuvõtt on erialadel nagu küünetehnik, maaler, keevitaja, müürsepp, kujundusgraafik, turismikorraldaja jm. Vaata lisa.

Haapsalu Kutsehariduskeskus ootab 10. jaanuaril veebiinfotundi. Kutseõppe erialad täiskasvanud õppijale tsükliõppes on näitaks plaatija, kaldkatuseehitaja, IT kasutajatoe tehnik, toitlustuskorraldus, kokk ja muud.

„Põhjalikud Oskused Piirideta Piirikoolist on oma parimas pakkumises talvise vastuvõtu raames avatud. Pakume õpiretki igas õppevaldkonnas üsna mitmel erialal. Kes suvises vastuvõtus pikalt mõtles, saab liituda nüüd. Ja ega uus suvigi enam mägede taga ole“ – kutsub õppima Valgamaa Kutseõppekeskus. Talvine vastuvõtt on avatud kuni 31. jaanuar. Õppekavad on: pottsepp-sell, hooldustöötaja, kokk, lapsehoidja jätkuõpe, sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist jm. Uuri lähemalt kooli kodulehelt.

Kuressaare Ametikoolis algas talvine vastuvõtt, sisseastumisavaldusi saab esitada kuni 8. jaanuarini  kolmele tsükliõppe ja kahele päevaõppe erialale.

Tallinna Ehituskool võtab uusi õppijaid vastu kuni 13. jaanuarini. Loe lähemalt kooli kodulehelt.

Pärnumaa Kutsehariduskeskus ootab õppima: kutsevaliku õppekava, majutusettevõtte juhtimine (jätkuõpe), spaateenindaja.

Avaldusi esita elektrooniliselt www.sais.ee. Samuti saad SAIS’i kaudu otsida koolide avatud vastuvõtte.