Võistlustulemused

Oskuste festivali “Noor meister 2024” tulemused:

Kokk
1. koht Anette Raasik – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Martha Merendi – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
3. koht Maksim Tsjubik – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

IT süsteemide administraator
1. koht Kermo Nurmeoja – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Franco Kikkas – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Andreas Laaniste – Tallinna Polütehnikum

Elektroonik
1. koht Eliisa-Beth Kerro – Tallinna Polütehnikum
2. koht Andrias Kuusk – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Henrik Ostrov – Tartu Rakenduslik Kolledž

Ettevõtlusoskused
1. koht Brigite Sallo ja Gustav Miil – Luua Metsanduskool
2. koht Erli Vaiknurm ja Diana Peterson – Tallinna Majanduskool
3. koht Birgit Bõstrova ja Kaidy Tõruke – Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus

Laotöötaja
1. koht Martin Tolk – Rakevere Ametikool
2. koht Kevin Põldver – Rakvere Ametikool
3. koht Eva Leesment – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Maastikuehitaja
1. koht Riko Mäesaar ja Artur Kusnets – Räpina Aianduskool
2. koht Kermo Rätsep ja Mart-Martin Pertel – Räpina Aianduskool
3. koht Polina Ivleva ja Karina Kanarbik – Räpina Aianduskool

Mehhatroonik
1. koht Rasmus Lepik ja Kalev Koort – Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus
2. koht Krislin Klemm ja Ants Markus Kitsing – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. koht Yury Khramov ja Lev Dubnov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Müürsepp
1. koht Andreas Baranovs – Tallinna Ehituskool
2. koht Karl Kuusik – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Kristjan Kärt – Rakvere Ametikool

Puhastusteenindaja
LÕK
1. koht Jaanus Ojakõiv – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. koht Anu Belisaar – Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus
2. koht Kai Stamm – Järvamaa Kutsehariduskeskus
TÕK
1. koht Aigar Karnõšov – Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus
2. koht Kairit Kostruleva – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
3. koht Natalja Portnova – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

Raamatupidaja
1. koht Karin Rohumaa – Tallinna Majanduskool
2. koht Marleen Rang – Kuressaare Ametikool
3. koht Sigrid Lehtme – Tallinna Majanduskool

Restoraniteenindaja
1. koht Orm Jakob Kuusemets – Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. koht Getter Juhe – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. koht Anete Rüütel – Viljandi Kutseõppekeskus

Sekretär/Bürooassistent
1. koht Kaisa Varik – Tallinna Majanduskool
2. koht Maris Lillemets – Tallinna Majanduskool
3. koht Annaliina Nikiforova – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Stilist
1. koht Heliise Jõepera – Kuressaare Ametikool
2. koht Marissa Kaarin Kaasik – Kuressaare Ametikool
3. koht Joanne-Mai Vlassov – Kuressaare Ametikool

Sõiduautotehnik
1. koht Romario Voksepp – Kuressaare Ametikool
2. koht Kerdo Uueni – Rakvere Ametikool
3. koht Madis Terandi – Tartu Rakenduslik Kolledž

Vastuvõtu administraator
1. koht Karin Padam – Tallinna Teeninduskool
2. koht Patrik Loit – Tallinna Teeninduskool
3. koht Andra-Mai Ilves – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Ehituspuusepp
1. koht Arti Mets ja Hannes Tiido – Tallinna Ehituskool
2. koht Janno Juurik ja Kaarel Papsejev – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Markus Aigro ja Mart-Madis Matesen – Tallinna Ehituskool

Ehitusviimistleja
1. koht Kaur Torn – Tallinna Ehituskool
2. koht Johanna Gross – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Rait Veskinõmm – Kuressaare Ametikool

Hotelliteenindaja
1. koht Lisanna Sonn – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Marilin Riisenberg – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Rebeka Jürgenfeldt – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Klienditeenindaja kaubanduses
1. koht Elisabeth-Mary Vainrauh-Piilik – Tallinna Teeninduskool
2. koht Renate Türnpuu – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Elis-Marie Lillemäe – Tallinna Teeninduskool

Graafiline disainer
1. koht Ariana Sigin – Tartu Kunstikool
2. koht Arli Orlovski – Tartu Kunstikool
3. koht Ragnar Kuurmaa – Kuressaare Ametikool


Üksikvõistlused

Keevitaja
– 5.-6. märts 2024 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
1. koht Martin Tiitson – Võrumaa Haridus- ja Tehnoloogiakeskus
2. koht Märt Veelaid – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Rasmus Sillaots – Viljandi Kutseõppekeskus

Juuksur – 6. märts 2024 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
Tulemused selguvad telesaates!

Automaaler – 19.-20. veebruar 2024 Tallinna Tööstushariduskeskus
Tulemused selguvad telesaates!

CNC metallilõikepingi operaator 13.-15. veebruar 2024 Tartu Rakenduslik Kolledž ja AS HANZA Mechanics Tartu
Tulemused selguvad telesaates!

Florist – 5.-6. veebruar 2024 Räpina Aianduskool
Tulemused selguvad telesaates!

Maastikuehitaja – Räpina Aianduskool 17.–18.05.2023
1. koht Siim-Robin Noorem ja Artur Kusnets – Räpina Aianduskool
2. koht Kermo Rätsep ja Mart-Martin Pertel – Räpina Aianduskool
3. koht Sander Sala ja Hedit Olesk – Räpina Aianduskool

Florist – Räpina Aianduskool 17.–18.05.2023 
1. koht Jarko Ilves – Räpina Aianduskool
2. koht Mirle-Merlin Järs – Räpina Aianduskool
3. koht Karmen Liinak – Räpina Aianduskool

Ehituspuusepp-puitmaja ehitaja – Pärnumaa Kutsehariduskeskus 11.–12.05.2023
1. koht Mauri Villmann ja Markus Vihul – Tallinna Ehituskool
2. koht Margo Jagant ja Timo-Steven Allmäe – Rakvere Ametikool
3. koht Aron Aun ja Janno Juurik – Pärnumaa Kutsehariduskeskus


Puhastusteenindaja
– Järvamaa Kutsehariduskeskus 10.05.2023
LÕK õppel:
1. koht Robin Jõe – Järvamaa Kutsehariduskeskus

2. koht Liis Annus – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Gertu Orb – Rakvere Ametikool

TÕK õppel:
1. koht Rinaldo Kõrgesaar – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

2. koht Kertu Kaaleste – Võrumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Egert Leppikson – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

Sõiduautotehnik – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool 9.05.2023
1. koht Madis Terandi – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Romario Voksepp – Kuressaare Ametikool
3. koht Markus Põder – Valgamaa Kutseõppekeskus

Automaaler – Tartu Rakeduslik Kolledž 4.–5.05.2023
1. koht Kristo Tarasov – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Meree Erm – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
3. koht Daniella Aro – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Restoraniteenindaja – Tartu Rakenduslik Kolledž 3.–4.05.2023
1. koht Karolina Lass – Tallinna Teeninduskool – Teko
2. koht Getter Juhe – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. koht Orm Jakob Kuusemets – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Sekretär ja bürootöötaja – Tallinna Majanduskool 27.04.2023
1. koht Grete Raam – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Janelle Jürikivi – Tallinna Majanduskool
3. koht Marie Tominga – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Klienditeenindaja kaubanduses –
T1 Mall of Tallinn 20.04.2023
1. koht Georgi Klimakov – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Sander Lepaste – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Katrin Kasenõmm – Tallinna Tööstushariduskeskus

Müürsepp – Viljandi Kutseõppekeskus 19.–20.04.2023
1. koht Allar Ehte ja Martin Feklistov – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Martti Neidla ja Radion Kasjanov – Tallinna Ehituskool
3. koht Karl Toom ja Mihail Enachi – Viljandi Kutseõppekeskus

Automaatik – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 18.–19.04.2023
1. koht Jaan Meier – Tallinna Polütehnikum
2. koht Aleksandr Ivanov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
3. koht Artur Ossipov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Mööblitisler –
Võrumaa Kutsehariduskeskus 13.–14.04.2023
1. koht Oskar Abel – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Martin Nurk – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. koht Rainer Jahhu – Tartu Rakenduslik Kolledž

Kokk – Tartu Rakenduslik Kolledž 12.–13.04.2023
1. koht Renate Paevere – Tallinna Teeninduskool
2. koht Heleri Kiik – Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
3. koht Rita Miljand – Viljandi Kutseõppekeskus

Mehhatroonik – Tartu Rakenduslik Kolledž 12.–13.04.2023
1. koht Kevin Lindlaan ja Rasmus Lepik – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Kert Sarik ja Egert Lepp – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Aleksandr Beskrovny ja Aleksandr Ivanov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Plaatija – Tartu Rakenduslik Kolledž 29.–30.03.2023 
1. koht Lilia Kasela – Kuressaare Ametikool
2. koht Keitlin Mägi – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Jorgen Reitalu – Tallinna Ehituskool

Majututeenindaja – Kuressaare Ametikool 29.03.2023 
1. koht Sandra Tiganik – Võrumaa Kutsehariduskeskus ja Karolin Lindlo – Rakvere Ametikool
2. koht Marilin Riisenberg – Pärnumaa Kutsehariduskeskus ja Cäroly Vaikmaa – Rakevere Ametikool
3. koht Ave Hõim – Tartu Rakenduslik Kolledž ja Triinu Siniroht – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Vastuvõtu administraator – Kuressaare Ametikool 29.03.2023
1. koht Kelly Pindek – Tartu Rakenduslik Kolledž
2. koht Johanna Kasepõld – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. koht Kätlin Pütsep – Tartu Rakenduslik Kolledž

Pagar –
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 23.03.2023
1. koht Kristina Poljakova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Mariann Must – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Lauraliisa Liikvart – Tartu Rakenduslik Kolledž

Juuksur –
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 23.03.2023
1. koht Ira Jefimova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Lee Johanna – Kaljurand Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Liisbet Klein – Tartu Rakenduslik Kolledž

Laotöötaja – Järvamaa Kutseõppekeskus 23.03.2023
1. koht Darja Kirejeva – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Diana Zvonnikova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Milana Golubeva – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Ehitusviimistleja – Järvamaa Kutseõppekeskus 22.–23.03.2023
1. koht Marleen Mikk – Tallinna Ehituskool
2. koht Karmen Piirimaa – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Kätriin Trave – Kuressaare Ametikool

Kondiiter – Pärnumaa Kutsehariduskeskus 2.03.2023
1. koht Mailis Kivikas – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Jelizaveta Nikolas – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Mia Marie Randaru – Tartu Rakenduslik Kolledž

Elektroonik –
Tallinna Polütehnikum 20.21.02.2023
1. koht Anti Tuula – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Erik Tšernov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Eliisa-Beth – Kerro Tallinna Polütehnikum

IT süsteemide spetsialist – Kehtna Kutsehariduskeskus 13.-14.02.2023
1. koht Ramses Laursoo – Viljandi Kutseõppekeskus
2. koht Germo Tael – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Andreas Laaniste – Tallinna Polütehnikum

Ettevõtlusoskused
– Tartu Rakenduslik Kolledž 9.–10.02.2023
1. koht Sass Kesküla ja Meelis Teder – Kuressaare Ametikool
2. koht Gregory Saar ja Eleanora Kleine – Tallinna Majanduskool
3. koht Kristel Kruusmaa ja Helina Sepp – Kuressaare Ametikool

Keevitaja – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool 9.-10.10.2022 (“Noore meistri” eetris 23.02.2023)
1. koht Ivan Koptev – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. koht Ilia Kuznetsov –  Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
3. koht Maxim Pavlov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Iluteenindaja – Tartu Rakenduslik Kolledž 17.11.2022 (“Noore meistri” eetris 16.02.2023)
1. koht Laura Looga – Tallinna Teeninduskool
2. koht Marion Marjette Manni – Tallinna Teeninduskool
3. koht Evelin Kimmel – Tartu Rakenduslik Kolledž

Elektrik
– Viljandi Kutseõppekeskus 6.-7.12.2022 (“Noore meistri eetris 9.02.2023)
1. koht Sten Sihver – Viljandi Kutseõppekeskus
2. koht Vladislav Grigoriev – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Kevin Uusna – Tartu Rakenduslik Kolledž

Graafiline disainer –
Kuressaare Ametikool 30.11.-1.12.2022 (“Noore meistri eetris 2.02.2023)
1. koht Kelli Kütt – Kuressaare Ametikool
2. koht Ander Peedumäe – Tartu Kunstikool
3. koht Kermo Lukas – Tartu Kunstikool

Autoplekksepp – Tartu Rakenduslik Kolledž 23.11.2022 (“Noore meistri” eetris 19.01.2023)
1. koht Einar Kurrusk – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
2. koht Ailar Kender – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Kris Augla – Tartu Rakenduslik Kolledž

Ehituspuusepp – Rakvere Ametikool 20.-21.04.2022
1. koht Rasmus Keskpaik ja Rasmus Jõesaar – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Kaspar Parve ja Mikko Külmäsu – Tallinna Ehituskool
3. koht Vladimir Gruzdev ja Kaspar Reimand – Viljandi Kutseõppekeskus

Müürsepp – Viljandi Kutseõppekeskus 20.-21.04.2022
1. koht Marvis Morel ja Martti Neidla – Tallinna Ehituskool
2. koht Marten Pruuli ja Brandon Belausova – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Sander Pilt ja Sander Osi – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Mehhatroonik – Tallinna Tööstushariduskeskus 20.04.2022
1. koht Josten Laanemets ja Kevin Lindlaan – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht llja Bõlõna ja Aleksandr Sasov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
3. koht Karl Martin Täkker ja Anna-Maria Taukul – Tartu Rakenduslik Kolledž

Kokk – Tartu Rakenduslik Kolledž 13.-14.04-2022 
1. koht Jelizaveta Šalova – Tallinna Teeninduskool
2. koht Annika Meressaar – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Villibert Võrk – Kehtna Kutsehariduskeskus

Sekretär ja bürootöötaja – Tartu Rakenduslik Kolledž 14.04.2022 
Sekretär
1. koht Karolin Kormik – Tallinna Majanduskool
2. koht Nelli-Kai Kallas – Tallinna Majanduskool
3. koht Katriin Kask – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Parim bürootöötaja
Evely Goldberg – Tartu Rakenduslik Kolledž

Vastuvõtu administraator – Hotell Lydia (Tartu) 6.04.2022
1. koht Helena Haldma – Tallinna Teeninduskool
2. koht Angelica Tidor – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Milana Reemets – Tartu Rakenduslik Kolledž

Majutusteenindaja – Hotell Lydia (Tartu) 6.04.2022
1. koht Karolina Lass – Tallinna Teeninduskool
2. koht Sandra Tiganik – Võrumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Stella Puzõrjov  –Tallinna Teeninduskool

Mööblitisler – Võrumaa Kutsehariduskeskus 29.-31.03.2022
1. koht Kermo Trahv – Rakvere Ametikool
2. koht Rainer Jahhu – Tartu Rakenduslik Kolledž
3. koht Karl Schumann – Tallinna Ehituskool

Ehitusviimistleja – Järvamaa Kutsehariduskeskus 23.-24.03.2022
1. koht Maia Ülper – Tallinna Ehituskool
2. koht Kätriin Trave  – Kuressaare Ametikool
3. koht Džamilja Agajeva – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Plaatija – Järvamaa Kutsehariduskeskus 23.-24.03.2022
1. koht Kristo Ninn – Kuressaare Ametikool
2. koht Grete-Liis Uustalu – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. koht Anette Parik – Viljandi Kutseõppekeskus

Restoraniteenindaja – Haapsalu Kutsehariduskeskus 16.03.2022
1. koht Karl-Kristohver Klaassepp – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Karolina Lass – Tallinna Tallinna Teeninduskool
3. koht Kaie Ahven – Tallinna Tallinna Teeninduskool

Elektroonik – Tallinna Polütehnikum 21.-22.02.2022
1. koht Lasse Enki Laupmaa – Tallinna Polütehnikum
2. koht Rasmus Nigu – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Anti Tuula – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Keevitaja – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis 6.10.2021
1. koht Kaur-Gabriel Rajasalu – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. koht Edgar Jermoškin – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
3. koht Sander Deket – Rakvere Ametikool

Müügikorraldus – Tallinna Tööstushariduskeskuses 12.10.2021
1. koht Margit Viies Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Arvo Ehrstein Tallinna Tööstushariduskeskus
3. koht Margit Vasser Tartu Kutsehariduskeskus

Klienditeenindaja kaubanduses – Tallinna Tööstushariduskeskuses 12.-13.10.2021
1. koht Greta Kadastik Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Kristina Lätt Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Kirgit Tsarents Tallinna Tööstushariduskeskus

Ettevõtlusoskused – Kuressaare Ametikoolis 18.-19.10.2021
1. koht – Eva Maria Muuli ja Lisette Sarap Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht – Lisenn Jürissoo ja Andrea Õispuu Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht – Viivian Laes ja Epp Sadrak Kuressaare Ametikool

Graafiline disainer – Kuressaare Ametikoolis 19.-20.10.2021
1. koht Heidi Hmelnitski – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Angela Britt Jaarma – Tartu Kunstikool
3. koht Maria Orle – Tartu Kunstikool

Veevärgi tehnik – Tallinna Kopli Ametikoolis 21.-22.10.2021
1. koht Artjom Krutilov – Tallinna Kopli Ametikool
2. koht Aleksandr Lilleorg – Tallinna Kopli Ametikool
3. koht Hendrik Soovere – Viljandi Kutseõppekeskus

Puhastusteenindaja – Järvamaa Kutseharidusekeskus 26.10.2021
TÕK õppekava õpilased:
1. koht Alvaro Karnõšov – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Egert Leppikson – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
3. koht Rainer Jõekallas – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool

LÕK õppekava õpilased:

1. koht Alari Särg – Viljandi Kutseõppekeskus
2. koht Marko Vaher – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Melyssa Saarmets – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Laotöötaja – Järvamaa Kutsehariduskeskuses 27.10.2021
1. koht Pille-Riin Kuusk – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. koht Janne Kotkas – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Jana Gromõko – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Sõiduauotehnik – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis 5.–6.11.2021
1. koht Kaarel Talistu Kuressaare Ametikool
2. koht Aramis Koort Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Sergei Kotšetov Tallinna Tööstushariduskeskus

IT süsteemide spetsialist – Haapsalu Kutsehariduskeskuses 9.–10.11.2021
1. koht Jaan Kollamaa – Viljandi Kutseõppekeskus
2. koht Germo Tael – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Kert Vassar – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Pagar – Ida-Virumaa Kutseõppekeskuses 5.11.2021
1. koht Anni Klauser Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Kadri Reinik Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Kristina Ivanova Viljandi Kutseõppekeskus

Elektrik – Viljandi Kutseõppekeskuses 8.–9.12.2021
1. koht Vladislav Grigoriev – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Sten Sihver – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Yury Polyakov – Tallinna Kopli Ametikool

Veebidisain – Tartu Kutsehariduskeskuses 18.–19.11.2021
1. koht Gregory Villmann Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Emilia Heero Tallinna Polütehnikum
3. koht Nikita Buslajev Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Graafiline disainer – Tartu Kunstikool/Aparaaditehase NK-s 7. –8.10.2020
1. koht Iiris Tisler – Tartu Kunstikool
2. koht Carol Soovik – Tartu Kunstikool
3. koht Madli Kärt Ollisaar – Kuressaare Ametikool

Veevärgi tehnik – Kopli Ametikoolis 15. –16.10.2020
1. koht Aleksei Kossinski – Tallinna Kopli Ametikool
2. koht Anmar Kuut – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Kevin Spaštšenko – Tallinna Kopli Ametikool

Restoraniteenindaja (19.10 poolfinaal – Teko-s, 20.10 finaal Lillepaviljonis koos telesaate Noor Meister filmimisega) 19. –20.10.2020
1. koht Cristiine Rannala – Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. koht Annabel Kuusik – Tallinna Teeninduskool
3. koht ​Vahur Aasaküla – Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

Puhastusteenindaja – Järvamaa Kutsehariduskeskuses 22.10.2020
1. koht Henri Tullus – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. koht Silvo Salu – Järvamaa Kutseharidusekeskus
3. koht Oss Mändmets – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Keevitaja – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis 23.10.2020
1. koht German Jermakov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. koht Kristjan Kaldma – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Pavel Lebedev – Tallinna Lasnamäe Mehannikakool

Mehhatroonik – Tallinna Tööstushariduskeskus 23.10.2020
1. koht Talis Vesi ja Josten Laanemets – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Ilja Kirjuškin ja Artjom Makarov – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Artur Zilin ja Alex Savin – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Sõiduautotehnik – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis 5.11.2020
1. koht Ander Lomp – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Indrek Väljaots – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Karl-Eric Kullasepp – Kehtna Kutsehariduskeskus

Pagar – Tartu Kutsehariduskeskus 11.11.2020
1. koht Liuba Boico – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Eva Maria Utso – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Merilin Meremaa – Tartu Kutsehariduskeskus

Kondiiter – Tartu Kutsehariduskeskuses 12.11.2020
1. koht Hanna Bergmann – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Anastasja Pashina – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Mirjam Liblik – Tartu Kutsehariduskeskus

Plaatija – Järvamaa Kutseharidusekeskus

 1. koht Reimo Mihkelson – Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. koht Kalle Teor – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Artur Reinvart – Tallinna Ehituskool 

Kokk – Haapsalu Kutsehariduskeskuses 25.11.2020
1. koht Karolina Luidalepp – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Sirelyn Miljand – Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
3. koht Maria Rezev – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Oskuste festivalil „Noor meister“ 3.- 4.05 2019 Eesti näituste messikeskuses:

Ehituspuusepp
1. koht Oliver Kilter, Martin Mägi – Kuressaare Ametikool
2. koht Kaarel Saksniit, Redno Lill – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Sander Rootalu, Karl-Martin Kodi – Tallinna Ehituskool

Florist
1. koht Triin Leies – Räpina Aianduskool
2. koht Elke Eliise Robam – Luua Metsanduskool
3. koht Jaano Oras – Räpina Aianduskool

Kondiiter
1. koht Krislin-Britta Leinola – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Silve Tarre – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Margarita Felert – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Laotöötaja
1. koht Liisa Roo – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Edward Anderson – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Greete-Liis Artla – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Majutusteenindaja
1. koht Maria Victoria Põder – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Marleen Raadiku – Tallinna Teeninduskool
3. koht Janely Tähemaa – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Pagar
1. koht Kertu Tammann – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Jelizaveta Krasiy – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Eerika Rozdolski – Tartu Kutsehariduskeskus

Plaatija
1. koht Matheus Leemet – Tallinna Ehituskool
2. koht David Skrjabin – Rakvere Ametikool
3. koht Loree Roots – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Restoraniteenindaja
1. koht Karl-Kevin Miinpuu – Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. koht Grete Tselištševa – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Demi Kivilo – Rakvere Ametikool

Rätsep
1. koht Merilin Kähar – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Irina Smirnova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Pille Sandra – Tallinna Tööstushariduskeskus

Puhastusteenindaja (HEV õppijad)
1. koht Indrek Kikkas – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Henri Tullus – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Artur Pool – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Turismikorraldaja
1. koht Chris Tammik – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Alisia Arsenovitš – Rakvere Ametikool
3.-4. koht Sally Maask – Rakvere Ametikool
3.-4. koht Anastassia Kubatškova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

IT süsteemide spetsialist 2.-3.05 finaal Tallinna Polütehnikumis
1. koht Joann Mõndresku – Viljandi Kutseõppekeskus
2. koht Arnold Erhard Tamm – Kehtna Kutsehariduskeskus
3. koht Rando Vöörmann – Tartu Kutsehariduskeskus

Keevitaja 3.05 2019 Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
1. koht Pavel Lebedev – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. koht Mihhail Vinogradov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
2. koht Joonas Reinberg – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Stiven Schasmin – Tartu Kutseharidusekeskus

Veebidisainer 2.-3.05.2019 Tallinna Polütehnikum
1. koht Janek Alekand – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Kristo Rood – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Ruslan Kudrjavtsev – Tallinna Tööstushariduskeskus

 

Üksikvõistlused:

Ehitusviimistlus – Tallinna Ehituskool (telesaates Noor Meister) 25.-27.02.2019
1. koht Katrin Ansper – Tallinna Ehituskool
2. koht Ingrid-Iiris Laak – Viljandi Kutseõppekeskus
3. koht Kaidi Vallik – Kuressaare Ametikool

Graafiline disainer – Tartu Kunstikool (telesaates Noor Meister)
1. koht Sander Lillo – Tartu Kunstikool
2. koht Kaur Kaelep – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Liis Lensment – Pärnu Saksa Tehnoloogiakool

Kokk – Tallinna Teeninduskool (telesaates Noor Meister) 6.-7.03.2019
1. koht Carol Mülperk – Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
2. koht Markus Treirat – Kuressaare Ametikool
3. koht Marcus Põlluvee – Tallinna Teeniduskool

Sõiduautotehnik – Pärnumaa Kutsehariduskeskus 21.-22.03.2019
1. koht Markus Trave – Kuressaare Ametikool
2. koht Daniel Gold – Kehtna Kutsehariduskeskus
3. koht Gert Malmiste – Tartu Kutsehariduskeskus

Vastuvõtuadministraator – Hilton Hotell, Tallinn (telesaates Noor Meister) 31.03.2019
1. koht Oleja Tumilovitš
2. koht Sirli Salupõld
3. koht Brity Klaas

Mööblitisler – Võrumaa Kutsehariduskeskus (telesaates Noor Meister) 2.-4.04.2019
1. koht Ronald Kristjuhan – Tallinna Ehituskool
2. koht Nemo Usin – Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Ramon Engman – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Maastikuehitus – Räpina Aianduskool (telesaates Noor Meister) 16.-18.04.2019
1. koht Markus Vainu ja Kätlin Kiima – Räpina Aianduskool
2. koht Ilmar Jürisaar ja Kerly Väinsar – Räpina Aianduskool
3. koht Elke-Eliise Robam ja Margot Turu – Luua Metsanduskool

Mehhatroonik – Tallinna Tööstushariduskeskus (telesaates Noor Meister) 15.-16.04.2019
1. koht Christofer Jõks ja Timo Thal – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Kärolin Klemm ja Mihkel Oruaas – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. koht Mykhailo Shershen ja Aleksei Zinovjev – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Ärindus – Võrumaa Kutsehariduskeskus „Äripäevad 2019“ 10.05.2019
1. koht Anni Roost – Kuressaare Ametikool
Laura Suurmann – Võrumaa Kutsehariduskeskus
Rauno Tisler – Kuressaare Ametikool
2. koht Heikko Rannamees – Tartu Kutsehariduskeskus
Robert Trummal – Tartu Kutsehariduskeskus
Kärt Ilm – Võrumaa Kutsehariduskeskus
Raiko Täht – Võrumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Ergo Saar – Kuressaare Ametikool
Sander Pormeister – Tartu Kutsehariduskeskus
Elin Kass – Tartu Kutsehariduskeskus
Olger Vespere – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Raamatupidaja – Sokos Hotel Viru, Tallinn 22.03.2019
1. koht Elis Jürgenson – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Daria Mokhnova – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Argo Kägi – Tallinna Majanduskool

Müüja-klienditeenindaja – Port Artur 2 kaubanduskeskus, Pärnu 25.05.2019
1. koht Marili Orro
2. koht Regina Herman
3.-4. koht Sirli Mode
3.-4. koht Epp Johanna Põhjala

Noor talunik Türi Lillelaat (Järvamaa Kutsehariduskeskus) 17.05.2019
1. koht Felix Lavrjentev  – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. koht Karin Sabalisk – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. koht Tanel Lillemäe – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Müürsepp (Jõulukellu)  Viljandi Kutseõppekeskus 17.-19.12.2019
1. koht Anete Eliise Kangur ja Kermo Kivioja – Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Steven Tammesoo ja Eerik Eiche – Võrumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Risto Allas ja Sander Vissak –  Rakvere Ametikool

3.-4. mai 2018  Oskuste festivalil Noor Meister

Ehituspuusepp
1. koht Margus Švets ja Ermo Kungla – Tallinna Ehituskool
2. koht Silver Saava ja Rait Onkel – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Sten Torri ja Markus Juursoo – Kuressaare Ametikool

Ehitusviimistleja
1. Koht Liivika Ilisson – Tallinna Ehituskool
2. Koht Maret Lüllman – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Carolina Kuris – Haapsalu Kutsehariduskeskus

Elektrik
1. Koht Tarmo Kodasma – Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
2. Koht Sasha Võsa – Viljandi Kutseõppekeskus
3. Koht Maksin Jaluzin – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Elektroonik
1. Koht Andre-Egherd Eha – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Kaspar Jaakson – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Arnold-Ilja Federau – Tallinna Polütehnikum

Florist
1. Koht Kelli Piholaan – Räpina Aianduskool
2. Koht Darina Plyushko – Räpina Aianduskool
3. Koht Tuuli Matikainen – Räpina Aianduskool

Graafiline disain
1. Koht Anastassia Imatra – Tartu Kunstikool
2. Koht Kadi Punnisk – Tartu Kunstikool
3. Koht Carol Aksin – Pärnu Saksa Tehnoloogiakool

Hooldustöötaja
1. Koht Ülle Kask – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Marika Kasemägi – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Sigrid Kirsimets – Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

IT – Microsofti spetsialist
1. Koht Erko Sten Hürges – Rakvere Ametikool
2. Koht Sander Timust – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Robert Paidra – Kehtna Kutsehariduskeskus

IT – Vabavara spetsialist
1. Koht Mart-Markus Ammon – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. Koht Arnold Kell – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Ken Peedu – Tartu Kutsehariduskeskus

Juuksur
1. Koht Greete Veeber – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. Koht Dajana Juškin – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Kristi Pärt – Tartu Kutsehariduskeskus

Juuksur – Trendisoeng “New vintage”
1. Koht Andra Kabanen – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Kätlin Nestra – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Koht Paula Bogdanov – Tallinna Tööstushariduskeskus

Keskkonnatehnika lukksepp
1. Koht Maksim Volnov – Tallinna Kopli Ametikool
2. Koht Vladislav Kirillov – Tallinna Kopli Ametikool
3. Koht Jaroslav Ivanov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool

Kokk
1. Koht Märten Kadu – Tallinna Teeninduskool
2. Koht Erika Eding – Kuressaare Ametikool
3. Koht Mait Lohu – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Kondiiter
1. Koht Jelizaveta Krasiy – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Doris Loid – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Kadri Kärsna – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Laotöötaja
1. Koht Gerli Männiste – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Robin Marcinkevicz – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Koht Dario Raudsepp – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Maastikuehitaja
1. Koht Ulla Rautanen
2. Koht Markus Vainu – Räpina Aianduskool
3. Koht Kätlin Kiima – Räpina Aianduskool

Majutusteenindaja
1. Koht Kädvi Kartsepp – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Janely Tähemaa – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Marell Erikson – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Mehhatroonik
1. Koht Kevin Leer ja Sander Jõgeva – Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Ilja Bõlõna ja Aleksandr Sasov – Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool
3. Koht Kirill KorneitšukIlja ja Ilja Vdovin – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

 Mööblitisler
1. Koht Maarten Mägi – Tallinna Ehituskool
2. Koht Nemo Usin – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Leiki Lahtvee – Võrumaa Kutsehariduskeskus

Müüja-kleinditeenindaja
1. Koht Aurelie Trumm – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Katrin Klemmer – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Mariliis Pelberg –  Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Müügikorraldaja
1. Koht Eili Pais – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Maarja Rooma – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Kersti Oja – Tallinna Teeninduskool

Pagar
1. Koht Viktoria Matusevitš – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Sandra Ilmjärv – Viljandi Kutseõppekeskus
3. Koht Jekaterina Lapina – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Plaatija
1. Koht Markus Hanson – Tallinna Ehituskool
2. Koht Sten Pukk – Rakvere Ametikool
3. Koht Robert Rekker – Tartu Kutsehariduskeskus

Puhastusteenindaja 1. grupp
1. Koht Taavi Tammekivi – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Regina Mass – Järvamaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Ly Ülevain – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Puhastusteenindaja 2. grupp
1. Koht Helen Tullus – Järvamaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Indrek Kikkas – Võrumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Henri Tullus – Järvamaa Kutsehariduskeskus

Restoraniteenindaja
1. Koht Karl-Kevin Miinpuu – Haapsalu Kutsehariduskeskus
2. Koht Marek Judanov – Haapsalu Kutsehariduskeskus
3. Koht Raimar Pihelgas – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Rätsep
1. Koht Anneli Hollo – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. Koht Liisa Mosona – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Koht Daria Karpenko – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Sekretär
1. Koht Maris Kaimak – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Ksenia Belikova – Tallinna Majanduskool
3. Koht Heleri Adra – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Turismikorraldaja
1. Koht Maria Victoria Põder – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Regiina Vanamb – Rakvere Ametikool
3. Koht Ragne Raudsepp – Rakvere Ametikool

Vastuvõtu administraator
1. Koht Kristina Velba – Tallinna Teeninduskool
2. Koht Mari-Ann Tammik – Tallinna Teeninduskool
3. Koht Alison Urm – Tartu Kutsehariduskeskus

Veebidisainer
1. Koht Kristo Rood – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Magnus Kalmo – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Ingrid-Regina Vähi – Tallinna Polütehnikum

Müürsepp
(hetkel puudu)

Aednik
1. Koht Serena Bersin ja Anna-Liisa Urm – Luua Metsanduskool
2. Koht Heli Poikalainen ja Reta Poolak – Räpina Aianduskool
3. Koht Jegor Dejev ja Paula Lenk – Räpina Aianduskool

Ehituspuusepp
1. Koht Kristjan-Mark Närvänen ja Matheus Leemet – Tallinna Ehituskool
2. Koht Dan Mängel ja Olaf-Kaur Kohver – Pärnumaa Kutsehariduskeskus
3. Koht Keido Keinast ja Ken Pihlas – Kuressaare Ametikool

Ehitusviimistleja
1. Koht Maarja Käes – Tallinna Ehituskool
2. Koht Riko Lorber – Tallinna Kopli Ametikool
3. Koht Maret Lüllman – Tartu Kutsehariduskeskus

Elektrik
1. Koht Alvar Koval – Viljandi Kutseõppekeskus
2. Koht Andres Raja – Pärnu Saksa Tehnoloogiakool
3. Koht Vladimir Minotškin – Tallinna Polütehnikum

Elektroonik
1. Koht Nikita Pikkas – Tallinna Polütehnikum
2. Koht Peeter- Augustin Špongolts – Tallinna Polütehnikum
3. Koht Erik Naissaar – Pärnumaa Kutsehariduskeskus

Florist
1. Koht Mari Merileid Metsnik – Räpina Aianduskool
2. Koht Andres Laanemaa – Luua Metsanduskool
3. Koht Maris Paas – Räpina Aianduskool

Graafiline disainer
1. Koht Jaagup Susi – Tartu Kunstikool
2. Koht Imbi Võrel – Kuressaare Ametikool
3. Koht Reio Raudheiding – Tallinna Polütehnikum

Hooldustöötaja
1. Koht Margit Hünnonen – Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
2. Koht Veroonika Puiste – Valgamaa Kutseõppekeskus
3. Koht Annika Sing – Tartu Tervishoiukõrgkool

Infotehnoloogia
1. Koht Reini Tammeorg – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Mart-Markus Ammon – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Koht Rene Berkmann – Tallinna Polütehnikum

Juuksur
1. Koht Arina Sigida – Tallinna Tööstushariduskeskus
2. Koht Marja-Liisa Drenkhan – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Peeter Pinka – Tallinna Tööstushariduskeskus

Juuksur (“New vintage”)
1. Koht Marleen Kaur – Tartu Kutsehariduskeskus
2. Koht Laura Ivanov – Tallinna Tööstushariduskeskus
3. Koht Liselote Kollom – Tartu Kutsehariduskeskus

Keevitaja
1. Koht Aleksandr Ait – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Termet Ploovits – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Henri Oliver Haan – Tallinna Lasnamäe Mehhaanikakool

Keskkonnatehnika lukksepp
1. Koht Alexander Razmanov – Tallinna Kopli Ametikool
2. Koht Siim Lepik – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Vladislav Kleštšov – Tallinna Kopli Ametikool

Kondiiter
1. Koht Liza Krassi – Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
2. Koht Karolin Nõmm – Tartu Kutsehariduskeskus
3. Koht Brigita Juske – Pärnumaa Kutsehariduskeskus