Noore Meistri sügishooaeg jätkub keevitajate kutsemeistrivõistlusega

9.–10. november toimuvad Tallinna Lasnamäe Mehaanikakoolis keevitaja kutsemeistrivõistlus! Võistlus toimub saate Noor Meister filmimise raames.

🔹 Eelvooru võistlustöö sisuks on keeviskonstruktsiooni koostamine ja keevitamine vastavalt joonisele.

🔹 Finaali võistlustöö on kahe toote keevitamine WPS-idele.

🔹 Superfinaali võistlustöö sisuks on toote keevitamine vastavalt joonisele. Antud ülesanne puhul võistleja valib keevitusmeetodi ise. Täpne ülesanne tehakse võistlejatele teatavaks vahetult enne ülesande algust kohapeal.

Keevitajakutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele (sünniaasta1995 või hilisem), kes õpivad kutseõppeasutustes keevitaja õppekaval. Võistluse eesmärk on võimaldada kutseõppeasutuste keevitaja eriala õpilastel näidata oma kutseoskusi, selgitada välja Eesti parimad õpilased keevitaja erialal ja tuua eriala rohkem nähtavale.

Keevitaja kutsemeistrivõistluse läbiviimiseks on moodustatud korraldustoimkond, kuhu kuuluvad Haridus- ja Noorteameti, Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli ja Eesti Masinatööstuse Liidu esindajad.

Kõike seda näidatakse ja võitjad selguvad uuel aastal teleekraanil!

Suured tänud, et toetate noori meistreid: BLRT Grupp, Eesti Masinatööstuse Liit, Saku Metall, Servtec NDT OÜ, Thorsteel.

Lisainfot võistlustöö kohta vaata võistluskalendrist https://www.worldskillsestonia.ee/voistluskalender/