Kuressaare Ametikool kutsub Oskuste ÖÖl kolme töötuppa ja ringkäigule

26. oktoobril korraldatakse kutsekoolides üle Eesti Oskuste ÖÖ, Kuressaare Ametikool kutsub huvilisi kolme töötuppa ning ringkäigule.

Pakendi prototüüp. Räägitakse sellest, mis on pakend ja milleks see vajalik on. Vaadatakse pakendit ka jätkusuutlikkuse vaatenurgast. Luuakse pakendi kujutis pinnalaotusele vastavalt tootele. Töötuba õpperuumis S-103 kestab 18.00 – 19.30. Juhendab Maila Juns-Veldre. Oodatud on disainihuvilised ja need, kes kaaluvad õppima asumist kujundaja erialale. Ootame huvilisi vanusest 14 a.

Töötuppa mahub 14 osalejat.

Talvine kätehoolitsus – hea enesetunde alus. Õpitakse käte koorimist, maski peale kandmist ja kreemitamist. Lisaks on väike viktoriin auhindadega. Töötuba õpperuumis K-305 kestab 18.00 – 19.30. Juhendab Marella Kakkum. Oodatud on kõik huvilised alates vanusest 14 a.

Töötuppa mahub 16 osalejat.

Vananemise simulatsioon. Töötuba annab ülevaate hooldustöötaja igapäevatööst ning pakub võimalust proovida erinevaid simulaatoreid, mille abil saab kogeda nägemislangust, liikumispiirangutega elamist jmt. On võimalus tutvuda erinevate abivahenditega ja proovida neid kasutada. Töötuba õpperuumis Õ-201 kestab 18.00 – 20.00. Juhendab Merle Tuulik. Oodatud on kõik huvilised vanusest sõltumata.

Töötuppa mahub 20 osalejat.

Ringkäik ametikoolis. Tutvutakse ametikooli linna õppekompleksi õppetöökodade ja -köökidega ning saadakse ülevaade õppimisvõimalustest.

Ringkäik algab kell 18.30 õppehoone (Õ-sissepääs) korruselt. Grupi suurus on kuni 20 inimest. Läbi viib Liisa Nõukas.

Oskuste ÖÖd kuulub Euroopa kutseoskuste nädala kavasse. Üle Euroopa korraldatakse kutseoskuste nädalal sadu üritusi. Teemanädala eesmärk on tähtsustada kutseharidust ja oskusi ning anda inimestele võimalus avastada oma anne.

Töötubadesse saab registreeruda ametikooli veebilehel: https://ametikool.ee/et/uudised/ametikool-kutsub-oskuste-ool-kolme-tootuppa-ja-ringkaigule