Kolme töökohapõhise õppe rakendusmudeli esitlusest 16. juunil

Haridus- ja Teadusministeerium ning Haridus- ja Noorteamet kutsuvad teid osa saama kolme töökohapõhise õppe rakendusmudeli esitlusest 16. juunil.

Ülekanne PROTO Avastustehasest Tallinnas algab kell 10.00. Lisaks rakendusmudelite tutvustamisele saate kuulata inspireerivaid sõnavõtte ja arutelusid töökohapõhisest õppest ja muudatuste juhtimisest.

16. juunil saate ülekannet saate jälgida siit – https://eventmedia-ee.zoom.us/meeting/register/tZwtfu-qpzMoHdLq5T-mWMeEJSMRnuZkljGQ

Kaubandus-, metalli- ja ehitusvaldkonna vajadusi ja võimalusi arvestavad nooretele suunatud töökohapõhise õppe rakendusmudelid loodi teenusdisaini põhimõtteid järgides koostöös firmadega BDA, Brand Manual ja Rethink. Disainitiimidesse kuulusid Eesti Ehitusettevõtete Liidu, Eesti Masinatööstuse Liidu ja Eesti Kaupmeeste Liidu esindajad, ettevõtete esindajad (Maxima, Tradehouse, Prisma, Viljandi Õhumeister OÜ, Sovek AS, Saku Metall), kutsekoolide esindajad (Ida Virumaa Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Tallinna Tööstushariduskeskus, Lasnamäe Mehaanikakool, Tartu Kutsehariduskeskus, Kuressaare Ametikool), samuti HTM-i ja Harno töötajad. Loodud mudeleid aitasid valideerida veel terve rida kutsekoole ja ettevõtteid.

Kolm valdkonnapõhist töökohapõhise õppe rakendusmudelit on loodud selleks, et vähendada tööjõupuudust ja pakkuda noortele võimalust õppida ja töötada meistrite käe all.

Saage osa põnevast ja inspireerivast päevast, et saakiste lähitulevikus loodud mudelite abil oma koolis või töökohas töökohapõhist õpet läbi viia!

Tegevus toimub ESF programmi „Tööturu vajadustele vastava kutse- ja kõrghariduse arendamine“ toel.