Oskuste ÖÖ VOCOs kutsub suure hulga tegevustega

Euroopa kutseoskuste nädala raames avab Tartu Rakenduslik Kolledž (VOCO) uksed kõigile huvilistele, kes soovivad tutvuda kooli ja erialadega. Oskuste ÖÖ leiab aset homme, 26. oktoobril 2023, kell 18:00 Tartu Kolledži õppekompleksis aadressil Kopli 1. Sündmusele ootame nii täiskasvanuid, lastevanemaid, haridusesuunajaid, põhikooli ja gümnaasiumi õpetajaid ning miks mitte ka hariduse otsijaid.

Ootame ka teid kohale, et nautida elavat melu, meeldivat muusikat ning mitmekesiseid tegevusi ning kajastada VOCO sündmust! Üritusel toimub ka erialade laat, kus saab tutvuda erinevate oskustega seotud tegevustega. Samuti avaneb harukordne võimalus tutvuda VOCO Tartu Rakendusliku Kolledži õppimisvõimalustega ning osaleda ekskursioonidel, kus teid juhatab isiklikult VOCO direktor Raini Jõks.

Oskuste ÖÖ on osa laiast kutseoskuste nädalast, kus erinevates kutsekoolides toimuvad tegevused, mis tutvustavad oskuste ja kutsehariduse tähtsust ning pakuvad võimalusi oskuste arendamiseks. Olgu huvi iluteenuste, tehnoloogia, ärikooli või kulinaarse maailma vastu – igale ühele leidub kindlasti midagi inspireerivat. Näiteks võib ilukooli lauas õppida kätekoorijate valmistamist ja nautida kätemassaaži, tehnikakooli laua juures proovida virtuaalkeskkonnas keevitamist õppesimulaatoril ja treipingi peal treimist, või toidukooli lauas nautida šokolaadide degusteerimist ja muffinite valmistamist töötoas. Võimalus avastada VOCO haridusmaailm läbi praktiliste kogemuste. 

Tulenevalt haridusreformist, mis mõjutab ka kutseõpet ja täiskasvanuid, võib juhtuda, et tulevased vastuvõtud kutsekoolides võivad muutuda. Seetõttu on Oskuste ÖÖ üritus suurepäraseks võimaluseks tutvuda ja leida endale sobiv eriala.

Avasta, õpi, innusta!
Lisainfo ja registreerimine: voco.ee/oskuste-oo